ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СИСТЕМ

Спочатку уточнимо, на які завдання орієнтована кожна редакція сімейства Windows Server 2003, а потім опишемо їхні основні можливості більш докладно.

Windows Server 2003 Standard Edition

Універсальна мережна система загального призначення, призначена для корпоративного використання при рішенні самих різних завдань: підтримка служб печатки й файлових сервисів, маршрутизація й вилучений доступ, забезпечення роботи СУБД і т.д. Призначається невеликим компаніям або підрозділам великих фірм.

Windows Server 2003 Enterprise Edition

Є платформою для розгортання бізнесів-завдань будь-якого масштабу, включаючи служби Інтернету, при цьому забезпечується більша продуктивність і відказоустойчивість, чим досягається при використанні Windows Server 2003 Standard Edition. Це досягається за рахунок більшого числа підтримуваних процесорів (у тому числі й процесорів Itanium), кластеризації й збільшеного обсягу пам’яті.

Windows Server 2003 Datacenter Edition

Сама потужна із всіх редакцій Windows Server 2003, вона орієнтована на забезпечення максимального рівня продуктивності й надійності для критично важливих додатків і завдань. У цій редакції відсутні деякі служби, використання яких доцільно лише в невеликих компаніях або групах.

Windows Server 2003 Web Edition

Як зрозуміло з назви, дана редакція – новий продукт у сімействі серверів Microsoft – у першу чергу призначена для веб-хостингу й підтримки XML веб-служб у невеликих організаціях і підрозділах. Ця редакція поставляється тільки через партнерів Microsoft і не продається як «коробковий продукт».

Попередня стаття
Наступна стаття