Free PDF to Word Doc Converter

Основна гідність формату PDF полягає в тому, що документ буде виглядати ідентично на будь-якому комп’ютері, у будь-якій операційній системі. Ще одна особливість PDF полягає в тому, що редагування документів практично не допускається. Виправити текст, вставити додаткову картинку й, тим більше, змінити форматування – усе це нездійсненні завдання у випадку використання PDF. Для редагування документів використовуються інші формати, що розуміються текстовими процесорами.

Однак нерідкі ситуації, коли в руки попадає Pdf-документ, який необхідно небагато змінити перед друком. За прикладами далеко ходити не потрібно. Студентові потрібний реферат. Останнім часом пішла мода вимагати відправлення SMS за можливість їх завантаження. А це далеко не для всіх прийнятне рішення, як з моральної, так і з фінансової точки зору. Але є й обхідні маневри – завантаження яких-небудь наукових матеріалів, з яких і збирається реферат. Вони, найчастіше, поширюються у форматі PDF. Однак скомпонувати єдиний документ часом виявляється справою нерозв’язним – правити PDF не можна. І в таких ситуаціях на допомогу приходять утиліти перетворення PDF в інші, більш податливі формати.

Free PDF to Word Doc Converter призначений для конвертування PDF у формат, зрозумілий текстовому процесору MS Word, в DOC. Інших варіантів не передбачено. Ви можете запустити перетворення всього вихідного документа або тільки певних його сторінок. Крім того, допускається включення або виключення всіх картинок і векторної графіки. Нарешті, можна вказати шрифт, який буде використовуватися в кінцевому документі за замовчуванням.

Тестування показало, що кінцеві документи коректно відображаються тільки в MS Word. Openoffice.org 2.4 видав незадовільні результати: повністю зруйнувалося форматування, навіть простий текст був трудночитаємим через те, що рядки наїжджають один на одного. Найбільш імовірна причина – некоректна робота альтернативного пакета із блоками тексту. Після перетворення документа, сторінки складаються з безлічі дрібних блоків, а не з єдиного елемента на всю сторінку, як буває в переважній більшості випадків.

Free PDF to Word Doc Converter – проста, компактна утиліта, що працює ефективно, якщо в якості текстового процесора використовується Microsoft Word.
Попередня стаття
Наступна стаття