Що таке помилка 404

Що таке помилка 404

Помилка 404Помилка 404 (Error 404) часто виникає коли користувач переходить на веб-сторінку, яка не існує. Причиною цього може бути невірне введення адреси сайту користувачем, зміна адреси сторінки, знищення або зміна веб-сайту.

З точки зору веб-сервера, відбувається наступне: браузер звертається до якоїсь сторінки, в результаті чого отримує повідомлення про її існування або не існування. Якщо сторінка існує (код 200) браузер завантажує її зміст, а в противному випадку виводиться повідомлення про помилку – ERROR 404.

Значення

Розшифровується код помилки 404 наступним чином. Перша цифра «4» означає, що помилка відноситься до помилок URL-адрес. Друга цифра «0» означає, що це загальна помилка синтаксису протоколу. Третя цифра «4» означає, що задана адреса на зв’язана з місцем фізичного розташування, тобто не існує.

Помилка 404 у різних країнах

Крім свого нормативного використання, в деяких країнах, помилка 404 може означати блокування того чи іншого інтернет-ресурсу. Таким чином. Поява цієї помилки говорить про те, що сайт заборонений цензурою або правоохоронними органами.

Що робити при помилці 404

Якщо ви впевненні в існування заданої сторінки, але не впевнені в правильності написання її адреси, можна спробувати видалити з адреси назву конкретної сторінки, отримавши таким чином адресу розділу або сайту, і виконати пошук потрібної інформації на сайті. У разі відсутності сторінки можна звернутися до адміністрації веб-ресурсу з запитом про можливе видалення цієї сторінки, і попросити надати вам потрібну інформацію.

Попередня стаття
Наступна стаття