Кишеньковий Sirius B від Ockel

Розвиток сучасних комп’ютерних систем призводить до зменшення розмір комп’ютерів. Вже сьогодні сучасні смартфони та планшети за своєю швидкодією можуть конкурувати з великими настільними ПК. Час десктопів закінчується, їх продажі з кожним роком стають все менше і менше.

Однією з новинок, яка може прийти на зміну настільним комп’ютерам є виготовлений компанією Ockel кишеньковий комп’ютер Sirius B. Він має розміри 123х79х11 мм і легко вміщується у кармані брюк. Вага Ockel Sirius B становить 120г., що не більше за вагу смартофона.

Комп’ютер Sirius B працює під управлінням операційної системи Windows 10. Апаратна складова комп’ютера базується на чотирьохядерному процесорі Atom від Intel та включає 2Гб оперативної і 32 Гб вбудованої флеш-пам’яті. Для підключення зовнішніх пристроїв у Sirius B передбачено два порти USB, роз’єм HDMI, аудіовихід, мікрофон та слот для SD-карток.

Для відображення інформації може бути використаний будь-який монітор або телевізор, який підключається до Sirius B за допомогою HDMI. Підключення бездротових клавіатури та маніпуляторів здійснюється за допомогою Bluetooth 4.0, а комп’ютерної мережі через двохдіапазоний WiFi-адаптер.
Попередня стаття
Наступна стаття