Y’z Shadow

Деякі речі, не інакше, як безглуздими назвати не можна. Візьмемо як приклад автомобіль. Для нього створюється безліч корисних аксесуарів. Безпеку при аваріях забезпечують подушки, за гарне зчеплення з дорогою взимку ми дякуємо шипам на покришках, тепло й комфорт – кондиціонер у салоні. Однак, крім розумного зерна, автомобілі пичкають купою нісенітниці. Товсті вихлопні труби, що гучно ригають залишками палива, вкутуються в гоночні обваження й антикрила, що не відіграють ніякої ролі на міських швидкостях. Але верх абсурду – це неонове підсвічування під днищем. Його створювали, очевидно, для кращого висвітлення машини під час ремонту на естакаді. Незважаючи ні на що, на подібні пристрої однаково є попит, адже в колах запеклих автомобілістів неонове підсвічування днища – це стильно й круто, власника поважають. Комп’ютерну техніку також не обійшла подібна хвороба. Мало того, що стає модно робити скляні корпуси й підсвічувати вентилятори всіма квітами веселки, так неонова манія поширилася ще далі – на додатки. Y’z Shadow створює неонове підсвічування всім вікнам і меню.

Архів додатка Y’z Shadow складається із двох файлів, які можна розпакувати навіть на мобільний носій і запускати звідти. З настроюваннями за замовчуванням світитися починають тільки вікна додатків. Використовується колір морської хвилі. Висвітлюються всі сторони, крім верху.

Програма Y’z Shadow має незалежні настроювання для активного вікна й інших, неактивних вікон. Задається колір тіні, товщина з кожної із чотирьох сторін.

Для меню у Y’z Shadow може використовуватися кожне із двох раніше описаних наборів настроювань. Світінню піддається стартове меню, а також панель завдань.

Ви можете організовувати список вікон, де світіння недоречне, тобто, створювати виключення. У Y’z Shadow спеціально сказано саме про вікна, а не про додатки. Список формується не шляхом вказівки модулів, що виконуються. Ви можете перетаскувати значок лупи на будь-які вікна – й вони втрачають підсвічування. Тобто, ви можете працювати з окремими вікнами.

Програма Y’z Shadow має англійську і японську мови інтерфейсу. Після запуску значок Y’z Shadow міститься в системний лоток Windows. Звідти й викликається вікно настроювань.

З Y’z Shadow система не обростає якимсь новим функціоналом, однак з’являється модна прикраса.
Попередня стаття
Наступна стаття