Smart TV для старшого покоління: простота користування та доступ до контенту

Сучасні технології стрімко проникають в усі сфери нашого життя і старше покоління не стає виключенням. Усе більше людей поважного віку відкривають для себе можливості цифрового світу. Одним із найбільш доступних та корисних пристроїв є телевізори із функцією смарт ТВ.

Телевізор традиційно займає важливе місце в житті людей: це джерело інформації, розваг та спосіб бути в курсі останніх подій та новинок. Головна вимога до ТВ — бути простим та зрозумілим у користуванні. Широкий вибір техніки для різних потреб є в магазині Цитрус https://www.ctrs.com.ua/ru/televizory/hd-format_4k-uhd-3840-x-2160/.

З якими проблемами зіштовхується старше покоління?

Не всі завжди вправно справляються із технікою та легко освоюють нові навички. Зазвичай у користуванні Smart TV виникають питання до:

  • складного інтерфейсу із великою кількістю кнопок та меню;
  • дрібного шрифта та незрозумілих іконок;
  • надлишкових функцій, призначення яких залишається невідомим.

Такі, на перший погляд незначні, нюанси можуть відлякувати та викликати розгубленість. Тому треба ретельно продумати підбір налаштувань і функціонал пристрою, щоби процес ознайомлення відбувався поступово.

Корисні та цікаві функції

Сучасні телевізори стають усе більш близькими до користувачів будь-якого віку та навіть із найменшими навичками. Особливо корисними виявилися:

  • керування голосом, адже достатньо просто промовити команду й автоматично увімкнеться потрібний канал або змінюється гучність;
  • спрощений інтерфейс із великими іконками та інтуїтивно зрозумілим керуванням;
  • автоматичне оновлення програмного забезпечення, що не потребує участі користувача.

Таким способом взаємодія із телевізором стає доступною навіть тим, хто раніше не мав справи із подібною технікою. 

Як вибрати Smart TV?

У виборі розумного телевізора варто орієнтуватися на основні характеристики:

  • розмір екрану;
  • простий пульт із великими кнопками;
  • підтримка інтерфейсу українською мовою.

Користувач отримує пристрій, яким легко керувати й не виникає потреби в постійній підтримці. Базові налаштування рідною мовою та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможуть швидко набути потрібний користувацький досвід.

Поради після покупки

Щоби процес ознайомлення та адаптації до телевізора і його функціоналу пройшов швидше варто одразу налаштувати програмне забезпечення. Починаючи від параметрів зображення, таких як яскравість, контраст, і до створення ярликів до бажаних застосунків. За потреби можна встановити основні сервіси, наприклад YouTube та Megogo. 

Особливу увагу необхідно приділяти безпеці. Наприклад, якщо операційна система на базі Android підключається до вже існуючого акаунту, то із допомогою батьківського контролю можна обмежити можливість покупок. Таким же способом можна зробити недоступним небажаний контент та заборонити показ певних типів рекламних відео.

Попередня стаття
Наступна стаття