Онлайн сервіси

Ви можете скористатися нашими онлайн сервісами для виконання розрахунків з інформатики:

Системи числення:

  1. Переведення з десяткової системи числення в будь яку іншу – Онлайн сервіс дозволяє задати десяткове число та основу системи числення у яку його потрібно перевести. Як результат виводиться число у потрібній системі числення, а також покроковий процесс переведення з десяткової системи числення у задану.
  2. Переведення між арабськими та римськими числами – Онлайн сервис переводить число записане у римському або арабському форматі у інший.

Мережеві сервіси:

  1. Розрахунок кількості IP-адрес за маскою мережі – Онлайн сервіс за заданою у вигляді /ХХ маскою комп’ютерної мережі розраховує загальну та корисну кількості комп’ютерів у мережі, а таком виводить маску мережі у десятковому вигляді.
  2. Розрахунок діапазону мережевих IP-адрес – Онлайн сервіс виконує розрахунок діапазону адрес комп’ютерної мережі за заданими ip-адресою та маскою мережі. Результатом розрахунку є значення початкової та кінцевої ip-адреси мережі у десятковому, бінарному та цілочисленому форматах, а також загальна кількість ip-адрес у заданій комп’ютерній мережі.

Доменні сервіси:

  1. Вільні 4-символьні доменні імена в зоні .com – Список вільних 4-символьних доменів за маскою LLLC в міжнародній зоні .COM (постійно оновлюється).
Previous Article
Next Article