Контроль доступу в приміщення

Система контролю та управління доступом призначена для захисту від проникнення сторонніх осіб на території певного підприємства чи об’єкта. У вигляді контролю доступу у приміщання можна представити охоронця,контролера на вахті, зчитувач,електромеханічний турнікет (картоприймач), електромеханічний та електромагнітний замок, відеоспостереження та електронний кабінет. Розглянемо кожну з представлених видів захисту.

Охоронець – людина,яка може прорахувати небезпечні ситуації, завжди готова до небезпеки, має миттєву реакцію, фізичну підготовку та певні знання, які допоможуть зорієнтуватися та розв’язати проблему в небезпечній чи важкій ситуації.

Контролер на вахті  – це людина, яка слідкує за порядком, має набутий досвід, який дає змогу виконувати перевірку документів осіб, які відвідують даний об’єкт.

Зчитувач –  машина,яка використовується для збору тимчасових перепусток відвідувачів та ідентифікації співробітників. Їх особливість – це зв’язок з контролером, тобто  з електронною машиною, яка має повноваження для обмеження доступу на об’єкт.

Турнікет – це ефективна автоматизована контрольно-пропускна система, за допомогою якої можна управляти безпекою об’єкта  і здійснювати контроль доступу, розмежовувати доступ співробітників, реєструвати відвідувачів, а також вести електронний облік відвідувачів.

Електромеханічний замок – це дуже практичне рішення захисту приміщення від небажаних гостів, так як є три види відкриття замка:

  • за допомогою ключа;
  • якщо замок накладний, то за допомогою механічної кнопки, яка присутня на корпусі;
  • за допомогою електронного сигналу, який надходить з домофону.

Електромагнітний замок – у цього замка немає певного механізму, тому що він і без цього має добру силу утримання – приблизно 500 кілограм. Попит на даний товар відсутній, так як у нього немає резервного механічного каналу, він потребує безперервного електроживлення.

Відеоспостереження –  це комплекс охоронного обладнання, задачею якого є забезпечення постійного візуального контролю над охопленою системою відеоспостереження простору.

Електронний кабінет – це система контролю доступу для приміщення, яка використовується керівниками та особами, які займаються прийомом відвідувачів для дистанційного здійснення контролю доступу в приміщення в якому вони знаходяться. Електронні кабінети дозволяють упорядкувати та зробити комфортним процес прийому відвідувачів. У комплект електронного кабінету входять контролери, зчитувачі карт доступу, електромеханічні замки та програмне забезпечення. Тобто дана система контролю доступу являється максимально комфортною для людини яка нею користується та забезпечує максимальний захист від небажаних гостів.
Попередня стаття
Наступна стаття