Комп’ютер — універсальна машина для роботи з інформацією

Комп’ютери зробили революцію в нашому житті. Вони змінили стиль роботи, торгівлі й розваг людей. Їх використовують лікарі й фермери, учителі й банківські працівники, інженери й дизайнери. Без комп’ютерів не обійтися при підготовці до видання книг і журналів, у наукових і інженерних розрахунках, при створенні спецефектів у кіно й на телебаченні й у багатьох інших випадках. Деякі професії повністю пов’язані з комп’ютерами.

Об’єкт, придатний для багатьох мет, з різноманітним призначенням, що виконує різноманітні функції, називають універсальним.

Комп’ютер -— універсальна машина для роботи з інформацією. Слово «універсальна» підкреслює, що комп’ютер може застосовуватися для багатьох мет: обробляти, зберігати й передавати найрізноманітнішу інформацію, використовуватися в самих різних видах людської діяльності.

Але що б не робила людей за допомогою комп’ютера, це завжди робота з інформацією — числами, текстами, звуками або зображеннями.

Найрізноманітнішу інформацію, представлену у формі, придатної для обробки комп’ютером, називають даними. Обробку даних комп’ютер здійснює за допомогою встановлених на ньому програм. Чим ширше спектр програмного забезпечення, тем більше число завдань можна вирішувати на комп’ютері.

Попередня стаття
Наступна стаття