Комп’ютерні презентації

Комп’ютерні презентації є одним з типів мультимедійних проектів. Комп’ютерні презентації часто застосовуються в рекламі, при виступах на конференціях і нарадах, вони можуть також використовуватися на уроках у процесі пояснення матеріалу вчителем або доповідей учнів.

У деяких випадках презентацію запускають в автоматичному режимі, і вона оповідає про щось без участі людини. Автоматичний режим презентації часто використовують під час проведення різних виставок.

Що ж являє собою комп’ютерна презентація? Проведемо аналогію зі звичайною книгою. Книга складається зі сторінок з текстом, і презентація теж складається зі сторінок, але тільки електронних, які крім тексту можуть містити також мультимедійні об’єкти. Електронні сторінки презентації називаються слайдами.

Книгу ми звичайно читаємо послідовно, просто перегортаючи її сторінки. У процесі перегляду комп’ютерної презентації можуть реалізовуватися різні послідовності виводу слайдів. Для здійснення різних варіантів переходів між слайдами використовуються або керуючі кнопки, або гіперпосилання.

Попередня стаття
Наступна стаття