Процесор NVS 810 від NVIDIA

Графічний процесор NVS 810 побудований за найсучаснішою архітектурою NVIDIA Maxwell відноситься до класу Quadro/NVS професійних графічних пристроїв та систем керування моніторами. Процесор 810-ї серії призначений для забезпечення роботи великих відеопанелей, з максимальною припустимою якістю.

Графічний процесор займає один слот, що дозволяє об’єднувати в одній графічній системі декілька процесорів NVS 810. Для організації сумісної роботи такого масиву процесорів можна використовувати технології Mosiac и Warp & Blend, або власну технологію NVIDIA DesignWorks, які забезпечують побудову недорогих але потужних цифрових відео-рішень.

Крім того новий процесор NVIDIA NVS 810 підтримує рішення NVWMI та nView, які спрощують пряме на віддалене керування графічними GPU-системами.

Компанія NVIDIA займає провідні позиції на ринку впровадження систем керування великими цифровими панелями, її рішення використовуються на спортивних аренах NHL та NBA. Також графічні системи компанії дозволяють будувати такі складні конструкції як кругові екрани та великі 3D-панелі. Побудова таких проектів базується на сучасних технологіях Mosaic та Quadro Sync, які дозволяють ідеально синхронізувати роботу декількох дисплеїв.

Попередня стаття
Наступна стаття