Microsoft Surface Book – прорив чи невдача?

Наприкінці жовтня у продажу з’явився перший ноутбук від компанії Microsoft, який отримав назву Surface Book. перші користувачі цього ноутбука вже почали поділитися своїми враженнями. Вартість Surface Book становить від 1499 до 3299 доларів, що є ознакою очікуваної  високої якості та зручності, однак велика кількість користувачів висловила претензії до Microsoft стосовно цих властивостей.

Основною проблемою Surface Book, на яку скаржаться користувачі, є мерехтіння екрану ноутбука, яке проявляється не передбачувано, в не залежності від комплектації та режиму функціонування. Спеціалісти Microsoft вже знають про цю проблему та обіцяють її виправити в найближчому оновленні програмного забезпечення. З чого можна зробити висновок, що мерехтіння екрану Surface Book викликане недосконалістю прошивки та не потребує ремонту апаратної складової цього девайсу.

До недоліків, які не виправити оновленням ПЗ, можна віднести незбалансовану вагу екрану та докової станції, що призводить до коливань екрану. Також, користувачі скаржаться на часткове підключення екрану Surface Book до клавіатури та відсутність сенсору регулювання освітлення клавіатури.

Часте невдоволення викликає недосконалість програмного забезпечення Microsoft Surface Book. Відмічаються раптові збої, перезавантаження та зависання ноутбуку. Деякі користувачі скаржаться на те, що ноутбук взагалі перестає завантажуватися після встановлення оновлень ОС та при підключенні клавіатурного доку. Серед некритичних, але неприємних особливостей відмічають постійні повідомлення про помилки драйверів екрану та зміну кольору екрану під час перегляду довгих сторінок з використанням скролінгу.

З коментарів покупців на різних форумах можна зробити висновок, що практично всі перші партії Surface Book мають ті чи інші проблеми. Така ситуація є характерною для запуску нових пристроїв, але від компанії Microsoft можна було очікувати випуску на ринок і більш підготованої моделі. Будемо сподіватися, що розробники у найближчих патчах виправлять програмні недоліки, а апаратна складова буде значно удосконалена у наступному поколінні Surface Book.
Попередня стаття
Наступна стаття