Триває оновлення до Windows 10

На сьогодні операційна система Windows 10 від компанії Microsoft встановлена вже більше ніж на 100 млн. комп’ютерів. Основною причиною такого масового переходу, за перші три місяці після її виходу в світ, є можливість безкоштовного оновлення попередніх версій ОС до Windows 10.

Також, слід відмітити не поодинокі випадки самостійного оновлення операційних систем Windows до останньої версії у тих користувачів, хто встановив (не виключив) автоматичне отримання оновлень. І це відбувається незважаючи на те, що зараз оновлення до Windows 10 має статус необов’язкового. Але, вже з 2016 року, компанія Microsoft має намір змінити статус оновлення до нової ОС на «Рекомендоване оновлення», що повинно збільшити кількість автоматичних завантажень ОС Windows 10. При цьому, як і раніше, буде збережена можливість відновлення системи до попередньої версії Windows протягом місяця з моменту оновлення системи.

Крім того, компанія Microsoft обіцяє внести зміни до режиму повідомлень про можливість оновлення до Windows 10 та навіть дасть змогу користувачу відключити їх. На сьогодні повідомлення про оновлення до Windows 10 мають нав’язливий характер та викликають незадоволення у багатьох користувачів, а відключення повідомлень є складним та недокументованим.

Для допомоги в встановленні нової версії Windows розробляється наступна версія додатку Media Creation Tool, яка зможе створювати інсталяційні DVD та USB-носії з 32-х та 64-х бітними версіями Windows 10.

Компанія Microsoft збирається зробити крок на зустріч власникам неліцензійних версій Microsoft Windows 7 та 8.1 та спростити процедуру купівлі ліцензій за допомогою Windows Store. Крім того, такі користувачі зможуть також скористатися ключем, придбаним у торгівельній мережі. Нажаль, можливість легалізації піратських копії буде доступна лише у США, запуск її у інших країнах поки що тільки у проектах.
Попередня стаття
Наступна стаття