Як орендувати віртуальний сервер: критерії вибору провайдера та можливостей серверу

Сьогодні оренда виділеного віртуального сервера стала загальноприйнятим рішенням у сфері веб-хостингу, оскільки вона забезпечує надзвичайну гнучкість та продуктивність для різноманітних онлайн-проєктів. Провайдери активно розробляють безліч тарифних планів, які відрізняються своїми технічними характеристиками та вартістю, даючи можливість користувачам вибирати оптимальне рішення, виходячи з індивідуальних потреб. Виділений віртуальний сервер ефективно заміняє традиційний фізичний сервер для потреб малого та середнього бізнесу, розрахований на проєкти, які вимагають високого трафіку та значних обчислювальних ресурсів. 

VPS

Вибір таких серверів виявляється рентабельним варіантом для організацій, які прагнуть масштабувати свої ІТ-ресурси без необхідності інвестування у власну інфраструктуру. Щоб отримати найкращі пропозиції, рекомендується звертатися до великих дата-центрів, адже вони як первинні постачальники послуг зазвичай пропонують найвигідніші ціни та високий рівень обслуговування.

Оренда сервера VPS: як обрати потрібного провайдера?

Важливо розуміти, що якісні послуги з оренди серверів надаються переважно дата-центрами, які володіють необхідною інфраструктурою та технічними ресурсами. Інші провайдери, як правило, виступають посередниками. Дата-центри не лише інвестують у високоякісне обладнання, але й займаються розподіленням його потужностей між клієнтами, при цьому виконуючи ряд додаткових задач для забезпечення безперебійної та ефективної роботи систем. Чим повноцінніше вкомплектована інфраструктура віртуального сервера, тим вищою якістю послуг може похвалитися провайдер.

Network

Для забезпечення максимальної якості, дата-центри надають комплексні послуги. Детально ознайомитись про їх різновид та значення можна за посиланням https://gmhost.ua/uk/vps. На прикладі оренди сервера від GMHost, розглянемо основні вимоги до надійного дата-центру:

 • Досконале сучасне обладнання. Компанія будує системи шляхом використання швидких SSD-дисків для найкращої продуктивності, а також використовує брендове мережеве обладнання від відомих брендів – IBM, DELL, Juniper, Supermicro, Cisco.
 • Безпека даних. Забезпечується за допомогою безкоштовних SSL-сертифікатів, двофакторної авторизації та суворого контролю доступу до баз даних.
 • Професійна організація віртуального простору. Застосування технології KVM забезпечує створення високоефективних ізольованих систем, які надають можливість кожному клієнту використовувати фіксовані під його проєкт потужності обладнання.
 • Безлімітний трафік інтернет-з’єднання, що надзвичайно важливо для проєктів з великим потоком даних.
 • Безкоштовні DNS та масштабованість. Послуги включають безкоштовне розміщення доменних зон на NS провайдера і можливість легко масштабувати ресурси відповідно до зростаючих потреб проєкту.
Server

Які доступні способи зв’язку vps-сервера з цільовою аудиторією?

При виборі розташування vps-сервера для забезпечення оптимального зв’язку з цільовою аудиторією важливо враховувати географічний розподіл трафіку. Якщо основна частина користувачів знаходиться в певній країні, то саме там і варто розмістити віртуальний сервер для найкращої продуктивності.

Співпраця з українськими провайдерами дозволяє встановлювати сервери не лише в Україні, а й у європейських дата-центрах, забезпечуючи з’єднання з такими магістральними операторами:

 • RETN;
 • HE;
 • CITIC;
 • Elisa;
 • Cogent;
 • Telia.

Провідні дата-центри мають доступ до основних точок обміну трафіком в Україні, до яких відносяться:

 • UA-IX;
 • GIGANET;
 • DTEL-IX.

Підключення vps-серверів до цих точок здійснюється через 10-гігабітні канали, що забезпечує високу швидкість та стабільність з’єднання.

Попередня стаття
Наступна стаття