Огляд відеореєстратора VIOFO A119

Інтернет магазини переповнені відеореєстраторами різних брендів, моделей та конфігурацій. Однак, якщо вам потрібен відеореєстратор, який буде відповідати вашим вимогам, а саме – відмінна якість зображення та широкий кут огляду, ми рекомендуємо звернути увагу на модель VIOFO A119. В цій статті ми розглянемо детальніше основні характеристики та переваги даної моделі відеореєстратора. Придбати цей та інші відеореєстратори VIOFO можна у офіційному магазині.

Вступ

Відеореєстратор VIOFO A119 є однією з найбільш популярних моделей на ринку, завдяки відмінним характеристикам та розумній ціні. Цей відеореєстратор володіє високою якістю зображення, широким кутом огляду та підтримкою карт пам’яті до 256 ГБ. У цій статті ми розглянемо детальніше основні характеристики та переваги даної моделі відеореєстратора.

Характеристики VIOFO A119

Відмінна якість зображення

Однією з головних переваг VIOFO A119 є висока якість зображення, яку вона забезпечує завдяки використанню матриці Sony Exmor IMX335. Ця матриця має роздільну здатність 2560х1600 пікселів та здатна знімати відео зі швидкістю 30 кадрів на секунду. Це дозволяє відеореєстратору забезпечувати якісне зображення з яскравими кольорами та високою деталізацією. VIOFO A119 також володіє широким кутом огляду в 160 градусів.

Нічний режим та режим HDR

VIOFO A119 має режим нічної зйомки, який дозволяє знімати якісні відео в умовах недостатнього освітлення. Також, відеореєстратор має режим HDR (High Dynamic Range), який дозволяє знімати відео з більшою деталізацією та градацією кольорів в умовах яскравого сонця або в затінку.

Підтримка карт пам’яті

VIOFO A119 підтримує карту пам’яті до 256 ГБ, що дозволяє зберігати більше даних без потреби в частому видаленні старих файлів. Також, відеореєстратор має автоматичне перезаписування файлів, коли карта пам’яті заповнюється, що дозволяє забезпечувати безперебійну роботу пристрою.

Компактність та простота встановлення

VIOFO A119 має компактний дизайн, що дозволяє легко встановлювати його на скло автомобіля, не заважаючи видимості водію. Відеореєстратор також має гнучкий кабель живлення, який дозволяє приховати його від зайвого уваги.

Додаткові функції

VIOFO A119 має додаткові функції, такі як GPS-модуль та Wi-Fi-модуль, що дозволяють відстежувати маршрут та забезпечувати безперебійний доступ до відео з пристрою через мобільний додаток.

Висновки

VIOFO A119 – це відмінний вибір для тих, хто шукає відеореєстратор з високою якістю зображення та широким кутом огляду. Цей відеореєстратор також має додаткові функції, які забезпечують більш зручне користування та збереження даних.
Ви можете придбати VIOFO A119 в офіційному магазині за доступною ціною та насолоджуватись безперебійним записом відео з вашого автомобіля. Не зволікайте та замовляйте свій VIOFO A119 вже сьогодні!

Часті запитання

 1. Яка максимальна підтримувана ємність карти пам’яті для VIOFO A119?
  • VIOFO A119 підтримує карти пам’яті до 256 ГБ.
 2. Чи можливо приховати кабель живлення від зайвого уваги?
  • Так, VIOFO A119 має гнучкий кабель живлення, який дозволяє приховати його від зайвого уваги.
 3. Чи є в VIOFO A119 режим нічної зйомки?
  • Так, VIOFO A119 має режим нічної зйомки, який дозволяє знімати відео в умовах недостатнього освітлення.
 4. Чи можна забезпечити безперебійний доступ до відео з VIOFO A119 через мобільний додаток?
  • Так, VIOFO A119 має Wi-Fi-модуль, який дозволяє забезпечити безперебійний доступ до відео з пристрою через мобільний додаток.
 5. Чи має VIOFO A119 автоматичне перезаписування файлів, коли карта пам’яті заповнюється?
  • Так, VIOFO A119 має автоматичне перезаписування файлів, коли карта пам’яті заповнюється, що дозволяє забезпечувати безперебійну роботу пристрою.
Попередня стаття
Наступна стаття