Усунення проблем, що виникають при установці Windows Server 2003

Якщо в процесі установки ви одержуєте повідомлення Not enough disk space for installation, переглянете ще раз вимоги до мінімальної апаратної конфігурації, наведені на початку даного розділу. Для усунення цієї проблеми вам буде потрібно звільнити достатній обсяг вільного дискового простору на розділі, планованому для установки Windows Server 2003, або створити нові розділи потрібного обсягу.

Якщо програма Setup не розпізнає ваш пристрій CD-ROM, то перевірте, чи включене ваш пристрій у список сумісних апаратних засобів (HCL), і переконаєтеся в його працездатності. Можливо, проблему допоможе вирішити перестановка драйверів. Якщо на вашому комп’ютері встановлені операційні системи Windows 9x/ME або Windows NT/2000, і програма установки запускається під керуванням цих систем, а помилка читання відбувається після перезавантаження, то запустите знову програму Winnt32 з опцією /makelocalsource, при якій дистрибутивні файли будуть скопійовані на жорсткий диск. Можна також спробувати застосувати інший метод інсталяції (наприклад, через мережу).

Під час установки відбувається помилка STOP «синій екран». Уважно вивчите інформацію, відображену на екрані повідомлення STOP. Переконаєтеся, що всі апаратні компоненти, установлені у вашій системі, присутні в HCL. Постарайтеся максимально спростити апаратну конфігурацію, видаливши всі пристрої, що не є критично важливими для роботи системи.

Програма Setup зупиняється на початкових етапах (текстовий режим). Якщо у вашій системі присутні старі пристрої (legacy devices), то ввійдіть в BIOS Setup і для всіх таких пристроїв установите IRQ на Reserved for ISA. Якщо ваша система не підтримує ACPI, то блокуйте в BIOS параметр Plug and Play operating system.

Якщо Setup зупиняється на графічному етапі, то перезавантажите комп’ютер, і програма Setup спробує відновити роботу з того етапу, на якому відбувся збій.

Попередня стаття
Наступна стаття