Відновлення файлів і настроювань

Якщо ви зберігали свої файли й настроювання старої системи за допомогою майстра Files and Settings Transfer Wizard (Майстер переносу файлів і параметрів) або засобу міграції користувальницьких настроювань User Settings Migration Tool, USMT, що обговорювалися раніше в цій главі, то після першого завантаження – самий час відновити їх. Після цього можна починати звичайну роботу із системою.

Багато користувачів, що вирішили застосувати засобу міграції файлів і настроювань із колишньої операційної системи, часто ставлять запитання про те, чому деякі індивідуальні настроювання й переваги не набирають чинності після відновлення збереженої міграційної інформації. Зокрема, це ставиться до програм, що вимагають пароля (після відновлення індивідуальних настроювань такі програми можуть не працювати зовсім) і параметрам настроювання дисплея (екранний дозвіл). Варто відразу ж указати, що такі особливості не є наслідком помилки, а навпаки, являють собою внутрішні властивості операційної системи, закладені в неї розроблювачами. Так, наприклад, переносу паролів при міграції не відбувається, оскільки це суперечить внутрішній логіці системи безпеки Windows Server 2003.

Простіше говорячи, система, таким чином, захищає ваші паролі. Щоб обійти це обмеження, варто повторно задати паролі після міграції додатків, які вимагають їхнього уведення. Що стосується дозволу екрана монітора, то воно також не переноситься в нову систему, оскільки цей параметр є апаратним (hardware-specific). Щоб обійти це обмеження, дозвіл екрана варто встановити вручну після переносу користувальницьких файлів і параметрів.

Попередня стаття
Наступна стаття