Amazon AWS Cloud – регистрация и начало работы

Amazon Web Services (AWS) – це платформа хмарних послуг від Amazon, яка дозволяє користувачам зберігати дані та запускати додатки в хмарі. Зараз більшість компаній використовують хмарні послуги для зберігання та обробки своїх даних. У цій статті ми розглянемо, як зареєструватися та почати роботу з Amazon AWS Cloud.

Вступ

AWS дозволяє зареєструватися та створити обліковий запис безкоштовно. За допомогою цієї платформи, ви можете зберігати дані та запускати додатки на серверах Amazon, що значно зменшує витрати на обладнання та програмне забезпечення. У цій статті ми розглянемо процес реєстрації та початку роботи з Amazon AWS Cloud.

Крок 1: Реєстрація на Amazon AWS Cloud

Перш ніж почати роботу з AWS, вам потрібно зареєструватися на їх сайті. Для цього слід відвідати https://aws.amazon.com/ та натиснути на кнопку “Create an AWS Account”. Потім вам будуть запропоновані кілька варіантів планів оплати, включаючи безкоштовний тарифний план, який дозволяє користувачам скористатися базовими послугами AWS безкоштовно протягом першого року.

Крок 2: Створення та Керування Ключами доступу

Ключ доступу – це індивідуальний ідентифікатор, який дозволяє користувачам отримати доступ до послуг AWS. Щоб створити ключ доступу, вам потрібно перейти до “AWS Management Console” та відкрити “Identity and Access Management (IAM)”.

У “IAM” ви зможете створити новий ключ доступу, який можна використовувати для отримання доступу до AWS.

Крок 3: Створення та Керування Інстансами EC2

Інстанс EC2 – це віртуальний сервер в AWS, який можна налаштувати та управляти зі свого облікового запису. Щоб створити інстанс EC2, вам спочатку потрібно зайти в “AWS Management Console” та обрати “EC2”.

Після того, як ви відкриєте EC2, вам буде запропоновано декілька варіантів образів віртуальних машин, які ви можете запустити на своєму інстансі. Виберіть образ віртуальної машини, який найбільше відповідає вашим потребам, та перейдіть до наступного кроку.

Після вибору образу віртуальної машини ви зможете налаштувати розмір та конфігурацію свого інстансу EC2. Виберіть потрібний вам розмір та конфігурацію, та перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Завантаження та Налаштування Серверного Програмного Забезпечення

Після того, як ви створили інстанс EC2, ви зможете налаштувати та завантажити своє серверне програмне забезпечення. Щоб це зробити, ви можете використати “Amazon Elastic Beanstalk”, який дозволяє швидко та легко налаштувати та запустити свій додаток на AWS.

Крок 5: Налаштування Груп Безпек

Група безпек – це набір правил безпеки, які встановлюються для інстансів EC2 та дозволяють контролювати доступ до серверів. Щоб налаштувати групи безпек, ви можете використовувати “Amazon EC2 Security Groups”.

Крок 6: Налаштування Сховища Даних

AWS дозволяє зберігати та обробляти дані в хмарі. Щоб налаштувати своє сховище даних, ви можете використовувати різноманітні сервіси, такі як “Amazon S3”, “Amazon Glacier” та “Amazon EBS”. “Amazon S3” – це послуга зберігання об’єктів, яка дозволяє зберігати та отримувати дані з будь-якої точки світу. “Amazon Glacier” – це послуга зберігання даних з довготривалою зберіганістю, яка дозволяє знизити витрати на зберігання великих обсягів даних. “Amazon EBS” – це сервіс блочного сховища, який дозволяє зберігати та обробляти дані відносно високої ємності.

Крок 7: Налаштування Моніторингу та Логування

AWS надає різноманітні сервіси моніторингу та логування, які дозволяють відстежувати стан вашої інфраструктури та збирати логи. Наприклад, “Amazon CloudWatch” дозволяє відстежувати метрики, такі як використання ресурсів та навантаження, та сповіщати про проблеми. “AWS CloudTrail” дозволяє збирати та аналізувати логи дій в AWS.

Крок 8: Налаштування Резервного Копіювання та Відновлення

Для забезпечення безпеки даних вам потрібно налаштувати резервне копіювання та відновлення. AWS надає декілька сервісів для резервного копіювання, таких як “Amazon S3”, “Amazon EBS” та “Amazon Glacier”. Щоб налаштувати резервне копіювання, ви можете використовувати “Amazon Backup”, який дозволяє забезпечити резервне копіювання та відновлення даних в AWS.

Крок 9: Налаштування Безпеки та Управління Доступом

AWS забезпечує високий рівень безпеки та управління доступом до вашої інфраструктури та даних. Щоб налаштувати безпеку та управління доступом, ви можете використовувати такі сервіси, як “Amazon IAM”, “Amazon GuardDuty” та “Amazon Inspector”. “Amazon IAM” дозволяє керувати доступом до різноманітних ресурсів AWS, “Amazon GuardDuty” – це сервіс виявлення загроз безпеки, а “Amazon Inspector” – це сервіс аналізу безпеки вашої інфраструктури.

Крок 10: Розгортання та Управління Додатками

AWS дозволяє розгортати та управляти додатками в хмарі. Щоб розгорнути додаток в AWS, ви можете використовувати такі сервіси, як “Amazon Elastic Beanstalk” та “AWS Lambda”. “Amazon Elastic Beanstalk” дозволяє легко розгортати та масштабувати веб-додатки, а “AWS Lambda” дозволяє розгортати функції без потреби в налаштуванні та управлінні серверами.

Крок 11: Оптимізація та Масштабування Інфраструктури

AWS дозволяє оптимізувати та масштабувати вашу інфраструктуру, щоб забезпечити високу продуктивність та ефективність. Для оптимізації інфраструктури ви можете використовувати сервіс “Amazon CloudFront”, який дозволяє прискорити доступ до веб-додатків та контенту. Для масштабування вашої інфраструктури ви можете використовувати “Amazon EC2 Auto Scaling”, який дозволяє автоматично масштабувати ваші ресурси в залежності від навантаження.

Висновок

AWS є потужною платформою хмарних послуг, яка дозволяє розгортати, масштабувати та керувати вашою інфраструктурою та даними у хмарі. Реєстрація в AWS досить проста та швидка, а початок роботи з платформою дозволяє вам ефективно використовувати хмарні послуги для розгортання та управління вашими додатками та інфраструктурою. На кожному кроці ви можете використовувати сервіси, що надає AWS, щоб забезпечити високу продуктивність та безпеку своєї інфраструктури. Не забудьте про оптимізацію та масштабування, щоб забезпечити ефективне використання ресурсів.

Часті запитання

 1. Які переваги надає AWS в порівнянні з традиційними варіантами розгортання додатків і інфраструктури?
  • AWS надає високий рівень масштабованості, безпеки та доступності, а також дозволяє ефективно використовувати ресурси за потребою.
 2. Які можливості забезпечення безпеки надає AWS?
  • AWS надає сервіси, такі як “Amazon IAM”, “Amazon GuardDuty” та “Amazon Inspector”, для керування доступом, виявлення загроз безпеки та аналізу безпеки вашої інфраструктури.
 3. Які сервіси можна використовувати для розгортання додатків в AWS?
  • Для розгортання додатків в AWS можна використовувати “Amazon Elastic Beanstalk” та “AWS Lambda”.
 4. Які можливості оптимізації та масштабування інфраструктури надає AWS?
  • AWS надає сервіси, такі як “Amazon CloudFront” та “Amazon EC2 Auto Scaling”, для оптимізації швидкості доступу до контенту та автоматичного масштабування ресурсів.
Попередня стаття
Наступна стаття