Audacity – завантаження та встановлення

Аудіо редагування – це процес зміни та покращення звукового змісту аудіофайлів. Зараз на ринку доступно багато різноманітного програмного забезпечення для аудіо редагування, одним з них є Audacity. У цій статті ми розглянемо, як завантажити та встановити цей безкоштовний редактор звуку.

Вступ

Audacity – це безкоштовний та відкритий редактор аудіофайлів, який можна використовувати для запису та редагування звуку. Ця програма доступна для Windows, macOS та Linux і є популярним вибором серед користувачів, які шукають безкоштовне програмне забезпечення для аудіо редагування. У цій статті ми розглянемо, як завантажити та встановити Audacity на різних операційних системах.

Як завантажити Audacity

Першим кроком у встановленні Audacity є завантаження програми з Інтернету. Існує декілька способів завантажити цю програму, включаючи офіційний веб-сайт та репозиторії програмного забезпечення для різних операційних систем.

Завантаження з офіційного веб-сайту

 1. Відкрийте веб-браузер та перейдіть на офіційний веб-сайт Audacity за адресою https://www.audacityteam.org/.
 2. Натисніть кнопку “Download” на головній сторінці веб-сайту.
 3. Виберіть версію Audacity, яку ви хочете завантажити. Для Windows доступні версії для 32-бітної та 64-бітної системи. Для macOS доступна лише 64-бітна версія. Для Linux доступні версії для різних дистрибутивів, таких як Ubuntu, Fedora та Debian.
 4. Натисніть кнопку “Download” для завантаження встановлювача Audacity.

Завантаження з репозиторіїв

Для користувачів Linux можна завантажити та встановити Audacity з допомогою репозиторіїв програмного забезпечення. Наприклад, для Ubuntu можна відкрити термінал та виконати команду “sudo apt-get install audacity” для встановлення програми з офіційних репозиторіїв Ubuntu.

Як встановити Audacity

Після завантаження встановлювача Audacity на ваш комп’ютер, вам потрібно встановити програму, щоб почати використовувати її для аудіо редагування. Встановлення Audacity дуже просте і зазвичай не займає багато часу.

Встановлення на Windows

 1. Запустіть встановлювач Audacity, який ви завантажили з офіційного веб-сайту.
 2. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити Audacity на ваш комп’ютер. Ви можете змінити деякі параметри встановлення, наприклад, вибрати мову програми або змінити шлях для встановлення.
 3. Натисніть кнопку “Finish”, щоб завершити встановлення. Audacity тепер повинна бути встановлена на ваш комп’ютер.

Встановлення на macOS

 1. Запустіть встановлювач Audacity, який ви завантажили з офіційного веб-сайту.
 2. Перетягніть значок Audacity в папку “Applications”, щоб встановити програму на ваш комп’ютер.
 3. Відкрийте Audacity зі свого доку або з папки “Applications”. Програма готова до використання.

Встановлення на Linux

 1. Для користувачів Linux можна встановити Audacity з допомогою репозиторіїв програмного забезпечення. Наприклад, для Ubuntu можна відкрити термінал та виконати команду “sudo apt-get install audacity” для встановлення програми з офіційних репозиторіїв Ubuntu.
 2. Після завершення встановлення Audacity ви можете запустити програму зі свого меню додатків або з терміналу.

Висновок

Завантаження та встановлення Audacity дуже прості на всіх операційних системах. Ця програма є незамінним інструментом для аудіо-редагування та створення звукових записів. Будь-який користувач зможе легко вивчити основи програми та створити свій власний звуковий проект.

Якщо виникнуть проблеми зі завантаженням та встановленням Audacity, ви можете звернутися до допомоги на офіційному веб-сайті програми або звернутися до фахівців з комп’ютерної техніки.

Часті запитання

 1. Чи безкоштовна програма Audacity? Так, Audacity є повністю безкоштовною програмою.
 2. Які операційні системи підтримуються Audacity? Audacity підтримує операційні системи Windows, macOS та Linux.
 3. Які формати файлів можна обробляти в Audacity? Audacity підтримує більшість форматів аудіофайлів, таких як WAV, AIFF, MP3, Ogg Vorbis та інші.
 4. Як відредагувати аудіо в Audacity? Для редагування аудіо в Audacity вам потрібно відкрити файл у програмі та використовувати різні інструменти для зміни звукового матеріалу.
 5. Чи є в Audacity можливість підключення мікрофону? Так, Audacity має можливість підключення мікрофону та запису голосу.
Попередня стаття
Наступна стаття