Технологія 3G

Що ж таке технологія 3G?

3G – технологія мобільного зв’язку 3 покоління. Вона забезпечує набір послуг, який включає в себе високошвидкісний доступ до мобільних мереж та послуги Інтернет, а також технологію радіозв’язку.

Можливості технології 3G:

• найкраща на даний момент якість голосового зв’язку в будь-якій місцевості (на пересіченій місцевості, або в густонаселених районах);
• швидке підключення до інтернету яке досягає до 3 м/с, з можливістю підключення де завгодно і коли завгодно;
• так само варто відзначити можливість дивитися фільм або інше будь-яке відео, слухати музику  з популярних сайтів (Однокласники, ВКонтакті та інші) завдяки хорошій швидкості інтернету;
• екологічність: будь-який сучасний прилад видає випромінювання –  рівень випромінювання приладів з підтримкою 3G-зв’язку у багато разів менше, ніж інших приладів, це найбезпечніший вид зв’язку;
• конфіденційність, тобто ваші розмови залишаються тільки вашими, ні хто нічого не дізнається, будьте впевнені.
• можливість не тільки говорити, але й бачити людину.
Одна з головних переваг технології 3G це можливість забезпечити швидкісний інтернет у будь-якому місці. Сім-карту, яка використовує 3G, можна вставити в пристрій, який забезпечує підключення до інтернету локальної мережі, а потім, за допомогою цього пристрою, підключати інші мережеві пристрої – ПК, планшети, ноутбуки і т.ін.
Крім того, варто відзначити, що є й свої мінуси:
• не всі смартфони з підтримкою 3G демонструють однакову швидкість, у кожного телефону є свій діапазон;
• швидкісний мобільний інтернет скоріше садить батарею;
• під час руху швидкість інтернету може змінюватися, наприклад під час ходьби швидкість досягає до 3 Мбіт, під час їзді в машині швидкість впаде до 2, а то й навіть до 1 мегабіту.
Технологія 3G – перехід сучасних систем на новий етап розвитку, однак для цього потрібно повністю поміняти обладнання та програмне забезпечення, що пов’язано з пристойними матеріальними витратами.
Погоджуся з тим, що цей вид зв’язку найкращий, і йому немає рівних, але в даний час в світі панує технологічний прогрес, і вже на даний момент є зв’язок 4G, через пару років вийде щось нове і технологія 3G застаріє, і з’явитися багато інших методів зв’язку з кращими можливостями. Все змінюється.
Попередня стаття
Наступна стаття